Grawerowanie laserowe

 Prawidłowo przygotowany plik do druku

list checkplik dostarczony w grafice wektorowej

list checkformat 1:1

list checkczcionki zamienione na krzywe

Grawerowanie laserowe jest technologią pozwalającą na osiąganie wyjątkowej prędkości oraz precyzji grawerowania, nieporównywalnej z jakimikolwiek innymi metodami, które są obecnie dostępne na rynku.

 

Przykłady wykorzystania laseru

 

Największymi atutami tej metody jest ich bardzo duża wydajność oraz produktywność. Co ważne, grawer wykonywany za pomocą lasera odznacza się także bardzo eleganckim oraz estetycznym wyglądem, jest przy tym znacznie trwalszy od innych metod znakowania, nie ulega bowiem zniszczeniu w wyniku oddziaływania środków chemicznych.

Wielki plusem takiej metody jest także ich wszechstronność, może on być bowiem umieszczony na przedmiotach, które są wykonane z praktycznie każdego rodzaju materiału. Niezależnie więc od tego, czy mamy do czynienia z papierem, folią, silikonem, skórę czy skóra ekologiczną, gumą, drewnem, korkiem, metalem, aluminium,, kamieniem, ceramiką, szkłem, akrylem, pleksi, laminatem czy jakimkolwiek innym surowcem – metoda laserowa okaże się skuteczna i efektowna.


Polecamy ją wszystkim tym, którzy cenią sobie efektowność nadruku oraz jego trwałość – ta metoda jest stworzona dla nich właśnie!

techniki druku

Techniki druku i szablony

studio graficzne

Studio graficzne

telebim.gl

Telebim