Wizytówki

Prezentowane realizacje wizytówek nie zawierają pełnych informacji, ze względu na ochronę danych osobowych.

 

Wizytówki na priplaku wykonane metodą sitodruku, uszlachetniane lakierem wypukłym

 

 

Wizytówki na papierze wykonane metodą sitodruku, uszlachetniane lakierem wypukłym

 

Nie sposób wyobrazić sobie dziś firmę, która mogłaby normalnie funkcjonować i utrzymywać stosunki partnerskie w sprawach biznesowych bez tak prostej rzeczy, jak wizytówki.

 

Są one bowiem produktem, który jest swoistym znakiem rozpoznawczym firmy i pozwala jej wyróżniać się na tle konkurencji – stąd tak ważnym jest, aby wizytówka była wykonana w pełnio profesjonalnie i z pomysłem, ale też pozwalała potencjalnemu klientowi od razu skojarzyć ją z firmą, na przykład poprzez charakterystyczne logo czy odniesienia do specyfiku branżowej.


Druk wizytówek wykonujemy kilkoma metodami, m.in. metodą cyfrową, offsetową, sitodrukową, w zależności od wielkości nakładu, terminów realizacji oraz oczekiwań klientów. Wykonujemy druk wypukły wizytówek i tłoczenia zarówno suche, jak i przy użyciu folii.

 

Ponadto zapewniamy także możliwość foliowania wizytówek, co chroni je przed zniszczeniem i nadaje im jeszcze efektowniejszego wyglądu. Tu również zapewniamy naszym klientom możliwość wyboru – między folią błyszczącą oraz matową, a także w opcji foliowania jednostronnego i dwustronnego.

techniki druku

Techniki druku i szablony

studio graficzne

Studio graficzne

telebim.gl

Telebim